• Odzież robocza

    Pomożemy Ci zadbać o bezpieczeństwo i wygodę pracy Twoje i Twoich pracowników, oferując odzież roboczą najwyższej jakości oraz posiadające niezbędne atesty. Sprawdź nasze konkurencyjne ceny.

    Spójrz na naszą ofertę >>

  • Narzędzia i materiały

    Potrzebujesz młotka, wiertła lub śrubki? Mamy to! Znajdziesz u nas narzędzia i materiały remontowo - budowlane najwyższej jakości. Zobacz ogromną gamę produktów dostępnych dla Ciebie

    Spójrz na naszą ofertę >>

modul cx80

modul poxipol

modul coval

modul gasnica

ScanImage002Sezon grzewczy to szczególny czas pod względem bezpieczeństwa w naszych domach. Zwiększona eksploatacja piecy gazowych, pracujących dla naszego ciepła i komfortu, stanowi potencjalne zagrożenie. Mimo tego, że są Państwo pewni za swoją wentylację i dokonują corocznie przeglądu kotłów grzewczych (czy na pewno?), czujnik czadu stanowi dodatkowe zabezpieczenie chroniące Państwa rodzinę. Przypominamy, że tlenek węgla, potocznie zwany czadem, który może dostawać się do naszego domu w czasie pracy pieca, jest bezbarwny, bezwonny i działa bardzo szybko na naszą niekorzyść, powodując niedotlenienie i w konsekwencji śmierć. Nie widzimy go, nie czujemy, ale możemy usłyszeć dzięki czujnikowi czadu.

 

Jak działa? To proste urządzenie, które ciągle mierzy stężenie tlenku węgla w otaczającym nas powietrzu. Po przekroczeniu dopuszczalnej normy, zagrażającej zdrowiu i życiu, wydaje głośny sygnał dźwiękowy. To dla nas znak by natychmiast otworzyć okna, wyłączyć piec i udać się na świeże powietrze do czasu wywietrzenia trującego gazu. Instalacja urządzenia jest banalnie prosta; powiesić możemy je dosłownie wszędzie, najlepiej w miejscu dobrze słuszalnym w całym mieszkaniu, szczególnie w łazience podczas pracy prysznica lub kranu.

Sprawdź nasze czujniki czadu, które uratowały już niejedno zycie: