.

Sklep Prokonsumencki

sklep Prokonsumencki

Ochrona Głowy

Hełm BHP

Podczas prac na budowie szczególne znaczenie ma zachowanie zasad BHP. W wielu sytuacjach odpowiednia ochrona głowy może uratować nie tylko zdrowie, ale też życie. Dobrze dobrany kask amortyzuje uderzenia odłamków skalnych lub narzędzi, umożliwiając bezpieczną pracę. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kaski budowlane i górnicze w różnych kolorach. Korzystając z nich, możesz mieć pewność właściwego zabezpieczenia ciała przed urazami.

Kask BHP z regulowaną opaską na głowę – bezpieczeństwo dopasowane do Twoich potrzeb

Jedynie dopasowany hełm gwarantuje w razie wypadku dobrą ochronę. Dostępne w naszej ofercie kaski zostały wyposażone w praktyczną opaskę wewnętrzną umożliwiającą ich idealne osadzenie na głowie użytkownika. Wykonane z solidnego tworzywa produkty przetrwają naprawdę wiele. Użytkując je, możesz mieć pewność, że spełniasz wszystkie zalecenia związane z BHP. Wybierz jeden z trzech kolorów!

Zainwestuj w hełm górniczy – zadbaj o bezpieczne warunki pracy

Praca górnika to wyjątkowo trudny zawód. Dlatego też nie warto oszczędzać na sprzęcie BHP, który towarzyszy robotnikom w codziennych zmaganiach pod ziemią. Oferowane kaski ochronne pozwalają uniknąć obrażeń, wynikających z przypadkowego uderzenia głową o sklepienie chodnika, a także urazami powstałymi w razie upadku. Dzięki różnym kolorom łatwo je dostrzec z daleka.

Kask ochronny BHP dla wszystkich, którzy dbają o bezpieczeństwo

Chociaż oferowany w naszym sklepie hełm górniczy przeznaczony jest głównie do profesjonalnych zastosowań, to możesz używać go także np. na przydomowej budowie. Dzięki temu zadbasz o osłonę głowy w czasie prac na wysokości czy podczas demontażu ścian. Nie wahaj się po niego sięgnąć! Jest lekki i wygodny, a przy tym – zapewnia doskonałą ochronę.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń, jeśli masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz