.

Sklep Prokonsumencki

sklep Prokonsumencki

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 25,00 zł

Gospodarstwo

Składana drabina aluminiowa – niezastąpiona w każdym gospodarstwie

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu, mieszkaniu lub zawodowo zajmujesz się pracami remontowo-budowlanymi, nawet drobne naprawy są niezbędnym elementem codzienności. Oprócz podstawowych narzędzi, środków czyszczących czy akcesoriów do sprzątania, częścią wyposażenia każdego gospodarstwa jest drabina. W naszym sklepie oferujemy wygodne w przechowywaniu modele składane. Dzięki aluminiowej konstrukcji są nie tylko wytrzymałe, ale również lekkie, co znacznie ułatwia transport.

Drabina aluminiowa 5-stopniowa

Mając do wyboru wiele rodzajów drabin aluminiowych, warto wybrać tę najbardziej praktyczną. W zależności od potrzeb użytkowników, odpowiednią wysokość wybieramy na podstawie liczby stopni. Nasze modele 5-stopniowe doskonale przydadzą się tam, gdzie konieczne jest sięgnięcie znacznie wyżej – mieszkania o wysokich sufitach, ponadprzeciętnej wielkości okna, duże szafy. Antypoślizgowe wykończenia poprawiają stabilność podczas wchodzenia, tym samym redukując prawdopodobieństwo upadku. Podest roboczy znacznie ułatwia pracę. Można na nim nie tylko stanąć, ale również położyć niezbędne narzędzia.

Drabina aluminiowa 6-stopniowa

Ten model idealnie sprawdzi się do prac przy elewacji, malowania, przycinania drzew w ogrodzie oraz innych zajęć, które wymagają wyższego stanowiska. Nośność każdej z 6-stopniowych drabin aluminiowych składanych waha się od 120 do 150 kilogramów, dzięki czemu są one nie tylko niezwykle praktyczne, ale również uniwersalne i wygodne niezależnie od masy użytkownika. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Nie tylko składane drabiny aluminiowe

Jako specjaliści w branży narzędzi oraz akcesoriów BHP oferujemy wszelkie niezbędne przedmioty, zarówno te przydatne w domach, jak i podczas wykonywania obowiązków służbowych. Oprócz składanych drabin aluminiowych znajdziesz tutaj miotły, chemię gospodarczą, przyrządy pomocne w utrzymaniu czystości, myjki oraz wiele innych. Zapraszamy do składania zamówień!

Aktywne filtry

Aniosgel 85 NPC Butelka 1L z pompką
alkoholowo-wodny żel do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania

15,00 zł

Mleczko do czyszczenia CIF usuwa brud i tłuszcz ze wszystkich powierzchni emaliowych,
ceramicznych i chromowanych.
Nadaje się do czyszczenia zarówno kuchni, jak i łazienki.
Jest...